0533 918 92 01 0212 210 92 97

Hakkımızda

Tekno Sünger ses yalıtım firması olarak 12 senedir hizmet vermekte olup ses sorunlarını çözümlemek amacıyla akustik yalıtım ve ses izolasyon çalışmaları yapmaktayız. Akustik yalıtım ve ses izolasyon uygulama çalışmalarını profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile yürütmekteyiz. Bu çalışmalarda tarafımızca ürettiğimiz ve uluslararası kalite standartlarına uygun malzemelerimizi kullanmaktayız. Ses yalıtım firması olarak önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Ses yalıtımı uygulama çalışmaları tavan, duvar ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu çalışmalar için özel malzemeler kullanılmakta ve ses frekanslarını istenilen oranda düzenleyebilmek için ortamlarda akustik yalıtım ve ses izolasyon çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Ses yalıtım ve ses düzenleme çalışmalarını ses kayıt odası, reji odası, ofiste, evinizde, stüdyo vb. bir çok alanda uygulama yapmaktayız. Ses problemleri ile karşılaşılan her ortamda ve akustik mekanlarda, seslerin zarar verici olumsuz etkilelerini çözümlemek amacıyla akustik izolasyon ve ses yalıtım uygulama hizmeti vermekteyiz. Evinizdeki ses problemlerinden şikayetçiyseniz ve sorunların çözüme kavuşturulmasını arzuluyorsanız endişe duymanıza gerek yok. Tekno sünger ses yalıtım firması olarak, ses problemleri çözümlenmiş, yüksek düzeyde ses yalıtımı sağlanmış bir şekilde sorunları gidererek düzgün bir halde evinizi geri teslim etmekteyiz.

Ses yalıtım uygulaması yapılacak mekanda doğru malzeme seçilmesi ve kullanımı, düzgün bir çalışma yapılması önemli bir faktördür. Ses yalıtım çalışmalarında uygulama yapılacak ortamlarda kesin sonuca ulaşabilmek adına tecrübeli ekibimizce keşif yapılması daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.